Биодобавки ВитаМакс                                         


Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSS
Меню
Категории
Мои статьи [18]
Статистика
Главная » Статьи » Мои статьи

Ідеології імперії біодобавок Витамакс
Аналізуючи стан здоров'я сучасних людей доводиться з сумом визнати наступний парадокс: чим більше людство розвивається на шляху прогресу хімії, фізики, техніки, тим більше воно відривається від природного способу життя і йде по шляху регресу здоров'я, наживаючи цілий спектр хронічних захворювань, які називаються хворобами цивілізації і практично невідомі народам, ведучим "примітивний" спосіб життя. Це дисбактеріоз, ожиріння, атеросклероз, онкологія, діабет, остеопороз та алергічні захворювання, депресії.

Ліки погано підходять для терапії цих страждань уже тому, що хвороби ці хронічні, іноді тривають все життя. А ліки - це ефективні швидкопомічні кошти, які при тривалому використанні неминуче ведуть до серйозних побічних реакцій.

Що ж робити? Існує два раціональних підходу для запобігання цих хвороб та їх лікування: "так буде їжа твоїм ліками" або "так будуть твоїм ліками біологічно активні добавки" (БАДи).

Чи може їжа творити чудеса? Так, може. Досить поглянути на дихаючих здоров'ям жителів півдня Франції, Італії, Греції, Кіпру та інших країн Середземноморського басейну. Ось тільки для більшості українців цей приклад так званого "середземноморського феномена" є практично недосяжним і чисто теоретичним. Як харчуються, наприклад, французи? Вони їдять свіжу морську рибу і морепродукти, багато свіжої зелені і некрохмалистих, багатих харчовими волокнами і антиоксидантами овочів, цільнозерновий хліб, свіжі фрукти, оливкова олія, гарне сухе червоне вино.

В українців на столі присутні єдино доступні морожена-переморожена риба, лежані овочі та фрукти, зелень незрозумілої якості. Тому для більшості наших співвітчизників єдиний спосіб бути здоровим - це щодня вживати БАДи, щоб організм отримував те, що йому призначено самою природою, а при хворобі лікуватися природними ліками - БАДами.
При цьому слід мати на увазі головний парадокс БАДів, який полягає в тому, що вітаміни, мінерали, ферменти та інші біоактивні молекули в складі навіть самої чудової натуральної їжі не можуть надати потрібного терапевтичного ефекту у хворих людей, а от у складі БАДів можуть як мінімум з п'яти причин:

1. Міць Биодобавки Витамакс значною мірою пов'язана з їх дозою.
Наприклад, хоча фруктоолігосахаріди (ФОС) містяться в багатьох фруктах і овочах, отримати їх з їжі в терапевтичних дозах неможливо. До того ж присутність інших цукрів зменшує або повністю знищує їх корисний ефект. Тим часом, ФОС - це дуже важливі субстанції для лікування дисбактеріозу, оскільки вони є ідеальною їжею для корисних бактерій, що живуть у кишечнику. Тому такою популярністю користується Борошно єрусалимського артишоку з біфідобактеріями, що містить одночасно корисні бактерії і ФОС (інулін). Інший приклад - це вітаміни серії Магнум А, Е і С, які лікують безліч захворювань з незмінним успіхом саме завдяки високій дозуванні.

2. Деякі БАДи для досягнення вираженого ефекту необхідно їсти окремо від їжі.
Так, для поліпшення сну Кальцієвий Комплекс треба приймати перед сном на порожній шлунок. До речі, одним з найпотужніших напрямів в терапії хвороб цивілізації є системна ензимотерапія, яка дозволяє лікувати хронічні запальні, аутоімунні, алергічні захворювання, злоякісні новоутворення, зменшувати підвищену згортання крові та ін При цьому Комплекс Сильних Ферментів призначають за одну годину до їди.

3. Багато біоактивні речовини псуються або зникають при приготуванні їжі.
Хоча у складі морських риб міститься багато омега-3-поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), в процесі варіння і, особливо, смаження риби вони окислюються і гідрогенізіруются, втрачаючи свої цілющі властивості. А от у складі Нового Життя 1000 омега-3 ПНЖК містяться в нативному вигляді. Інший приклад: хоча у складі свіжих овочів, фруктів, зелені, тварин продуктів міститься багато биодоступной сірки у вигляді Метилсульфонілметан (ЧСЧ), при тривалому зберіганні і готуванні практично весь МСМ втрачається. Тому, щоб отримати достатню кількість сірки, необхідно приймати Витатонус (МСМ).

4. Існують біоактивні речовини, яких немає в їжі. Саме на їх основі створені біодобавки Гинкго Билоба, Соки Алоэ, Эхинацея, Зеленое Волшебство, Дефенс, Фітотонік і багато інших.

5. Існують терапевтичні підходи до лікування певних хвороб і пристрастей, які неможливі без БАДів:

- Антиоксидантна програма проти старіння легко здійснюється за допомогою Елексири Молодості (ОРАК Плюс), який являє собою найпотужніший створений до теперішнього часу антиоксидантний комплекс;

- Програма "Біодобавки проти депресій", що включає Оптімакс, Нове Життя 1000, Гінкго Білоба, Лецитин, Вітабаланс 2000;

- Програма "Біодобавки проти алергії" за допомогою Магнум С, Мега Про, Кальцієвий Комплекс, Витатонус, Нове Життя 1000, Вітабаланс 3000;

- Програми "Пристрасті під захистом", що можуть здійснюватися з використанням різних БАДів, наприклад, які зловживають алкоголем призначаються Зелена Захист і Нутриклинз, курцям - Магнум С і Гінкго Білоба, злісним переедальщікам - Комплекс Сильних Ферментів і Борошно Єрусалимського Артишоку.
Отже, БАДи зросли із здорової їжі, але давно переросли її короткі штанці і стали самостійним методичним підходом до профілактики і терапії хвороб цивілізації.
Категория: Мои статьи
Просмотров: 712 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезные статьи
 • БАДЫ Витамакс — лекарство № 1
 • Лидирующие позиции Витамакс
 • Витамакс при заболеваниях сердечно сосудистой системы
 • Витамакс для опорно-двигательного аппарата
 • Применение Витамакс для профилактики онкологических заболеваний
 • Применение Витамакс при проблемах зрения
 • С Витамакс красивые волосы – это просто!
 • Препараты Витамакс при нарушении обмена веществ
 • Витамакс – признанный лидер в производстве товаров для здоровья
 • Витамакс при заболеваниях желудочно-кишечного тракта
 • Применение Витамакс при заболеваниях иммунной системы